• massage treatment

Gaia Spa & Fitness Merkezi Bakımları Grand Hyatt Istanbul

MASAJLAR

GAIA Masaj 50 dakika 330 TL / 90 dakika 440 TL

İsveç Masajı ve Derin Doku Masajı'nı biraraya getiren bu terapi, biberiye, portakal ve Hint limonotu karışımının canlandırıcı etkisi ile enerji akışınızı dengeleyerek, bedeninizi yeniden canlandırır.

Aromaterapi Masajı 50 dakika 320 TL / 90 dakika 430 TL

Rahatlatıcı, dalgalanma hissi veren ve akıcı masaj teknikleriyle yapılan bu terapiyle beden ve zihninizi dengeleyen sinerji karışımlarımızla size özel bir ritüel yaratacağız. Rahatlama - Lavanta, mandalina, bergamot, ıtır çıçeği Enerji - Okaliptüs, biberiye, Hint limonotu Bağışıklık Sistemi - Mersin, defne, limon, nane Baharatlı - Kakule, mandalina, kan portakalı, tarçın

Dengeleme Masajı 50 dakika 320 TL / 90 dakika 430 TL

Yumuşak, rahatlatıcı ve derin dokunuşları, Thai ve Bali masaj teknikleri ve aküpresürü bir araya getiren bu masaj terapisi lavanta, biberiye ve turunç yağlarının mükemmel birleşimi ile desteklenir. Her seans özgündür ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenir. Seanstan sonra kendinizi huzur dolu, tazelenmiş ve yenilenmiş hissedersiniz.

Gül Masajı 50 dakika 320 TL / 90 dakika 430 TL

Bu nazik ve yumuşak masaj, ünlü Türk gül yağının narin aroması ile sizi alıp götürür. Derin bir huzur ve rahatlama hissedersiniz, cildiniz yoğun olarak nemlendirilir ve ipeksi bir yumuşaklık kazanır.

Yasemin Masajı 50 dakika 320 TL / 90 dakika 430 TL

Tatlı, egzotik ve yoğun çiçeksi kokusu olan eşsiz yasemin yağı, Osmanlı İmparatorluğu'nda geleneksel olarak beden ve zihni dengelemek için kullanılırdı. Bu nazik masaj sakinleştirici ve yatıştırıcı derin bir etki yaratır.

İsveç Masajı 50 minutes TL 320 / 90 minutes TL 430

Dünyaca tanınmış bu masaj tekniği, hafiften orta dereceye doğru basınç uygulanarak kaslardaki gerilimi hafifletip derin bir rahatlama duygusu yaratır.

Derin Doku Masajı 50 dakika 330 TL / 90 dakika 440 TL

Yavaş dokunuşlar ve derin parmak ucu baskısıyla kasların gerginliğini yatıştıran bu tüm vücut masajı, problemli bölgelere ve özel ihtiyaçlara yönelik, kişiye özel olarak uygulanır.

Sıcak Taş Masajı 75 dakika 380 TL

Belirli enerji noktaları ve bedenin üzerine yerleştirilen basalt taşlar, kan akışını hızlandırır, kaslardaki gerginliği azaltır ve yoğun bir rahatlama duygusu yaratır.

Ayak Masajı 30 dakika 250 TL

Bedeninizdeki enerji akışını hızlandıran ve dengeleyen bu eski Çin masaj tekniği, bedeninizin kendini iyileştirme gücünü harekete geçirir.

Sırt Masajı 30 dakika 250 TL

Sırt, boyun ve omuzlara odaklanan bu masaj terapisi, defne, biberiye, lavanta ve limon okaliptüs aromaterapi yağlarının güçlü birleşimi ile, stresi ve gerginliği yok eder.

CİLT

Organik Gül Cilt Bakımı 60 dakika 320 TL

beyaz kil gibi organik içerikler kullanan bu anti-aging cilt bakımı, yoğun nemlendirme ve beslenme sağlar, cildinize ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm verir.

June Jacobs ürünleri ile:

Yaban Mersini ve Nar ile Mini Yenileyici Bakım 30 dakika 280 TL

Bu mini yenileyici tedavi birkaç dakika içinde deriye ışıltı ve parlaklık verir. Uygulanan laktik asit ile ölü hücrelerin temizlenmesine yardımcı olur ve cildin yararlı anti-oksidanlar, aydınlatıcılar ve besleyicilerin cilt tarafından daha iyi emilmesini sağlar.

Gözenek Arındıcı Cilt Bakım 60 dakika 360 TL

Profesyonel olarak uygulanan laktik asit ve bitki özleri karışımı ile derin bir temizleme sağlar. Kızarıklık ve şişkinlikleri yatıştırarak akne görünümünde azalma ile cilde berrak bir görünüm verir.

Balkabağı Maskesi 60 dakika 360 TL

Enzimlerle cildin canlılığını artıran bu aktif bakım aynı zamanda rahatlatıcıdır. Doğal meyve enzimleri sayesinde yüzeydeki ölü hücreleri arındırırken, antioksidanlarla geliştirilmiş maske cildi tamamen canlandırır.

Bitkisel Aydınlatıcı Maske 60 dakika 360 TL

Hidrokinon içermeyen yüksek etkili yüz maskesi. Ciltteki ton farklılıklarını gidermede idealdir. Papaya enzimi maskesi ile yapılan nazik peeling sayesinde, cilde ışıltı veren yabani böğürtlen kökü, dut kökü, meyan kökü ve mitracarpus scaber özünün daha iyi emilmesini sağlar. Aynı zamanda içerdiği C vitamini ile cildin ışıltısını yeniden kazanmasını sağlar.

Yoğun Nemlendirici Anti - Aging Bakımı 60 dakika 440 TL

İçerdiği konsantre ve güçlü antioksidanlar ile hücre yenilenmesini ve canlanmasını sağlar. Bitkisel esanslar, laktik asit ve kolajen ile olgun ciltleri canlandırır, sıvı kaybının ve dış etkenlerin cilt üzerinde yarattığı kaybı telafi eder. Daha yumuşak, nemli ve pürüzsüz bir cilt yaratır.

VUCUT

Selülit Bakımı 10 seanslık özel uygulama fiyatı: 1.700 TL

Anti selülit masajı Selülitsiz bir vücutla kendine güvenli bir duruş isteyenler için özel olarak hazırlandı. Detoks yapan ve enerji veren kahve özlü vücut peelingi cildin üst tabakasına detoks yaparak ve vücut hatlarını sıkılaştırarak minimum 10 seans uygulandığında etkisini gösteriyor.

Organik Greyfurt Peeling 30 dakika 260 TL

İçerdiği greyfurt ve sedir ağacı aromaterapi yağları ile arındırıcı, detoks etkili ve canlandırıcı şekerli vücut peeling'i, cildinizi yumuşatır ve ışıl ışıl bir görünüm verir.

Organik Lavanta Peeling 30 dakika 260 TL

Arındırıcı lavanta ve okaliptüs aromaterapi yağları ile bu şekerli vücut peeling'i cildinizi temizler, yumuşatır, besler ve sağlıklı bir ışıltı verir.

Besleyici Vücut Maskesi 45 dakika 280 TL

Tamamen doğal olan bu vücut maskesi, içerdiği tatlı badem, kayısı çekirdeği, avocado yağları, Türk gülü, lavanta ve ıtır çiçeği aromaterapi yağları ile cilde derin bir nemlendirme ve beslenme sağlar. Tatlı ve çiçeksi esanslar beden ve zihin üzerinde rahatlatıcı ve sakinleştirici etki yaratır.

Akdeniz Vücut Maskesi 45 dakika 280 TL

Türkiye'nin Akdeniz Bölgesi'ne özgü doğal içeriklerle oluşturulmuş bu maske, içerdiği defne,biberiye, lavanta, adaçayı ve ıtır çiçeği aromaterapi yağları, susam ve çörek otu yağları ile harmanlanmıştır. Bu vücut maskesi cildinizi canlandırır ve besler, bedeninize tazelik ve enerji verir.

Beden Şekillendirme 60 dakika 380 TL

Detoks yapan ve enerji veren bir vücut peeling'inden sonra, ardıç, servi, sedir, biberiye ve greyfurt aromaterapi yağları ile yapılan, yoğun ama nazik bir selülit masajı, lenfleri ve kan akışını harekete geçirir, cildin üst tabakasına detoks yaparak, vücut hatlarını sıkılaştırır.

June Jacobs ürünleri ile:

Limonlu Peeling 45 dakika 290 TL

Şekerin arındırma özelliği ve limonun parlatıcı etkilerini kullanarak cildinizi yeniler ve tazeler. Bu komple vücut peelingi her türlü spa terapisinden önce ideal bir uygulamadır.

Tropikal Vücut Maskesi 60 dakika 350 TL

Peeling’in arındırıcı özelliği, enzimlerin gücü ve vücut kremlerinin besleyiciliğini birleştiren June Jacobs’a ait bu özel teknik, cildinizi yeniler ve gençleştirir.

Yenileyici Taş Bakımı 90 dakika 440 TL

Laktik asit, doğal bitkiler ve taş masajının birleşiminden oluşan bu bakım dolaşımı arttırarak cilde sağlıklı bir görünüm kazandırır. Soğuk ve sıcak taşların birlikte kullanımı ile kan akışını düzenler ve cilde ışıltı kazandırır.